Apie mus

Mažoji miesto architektūra - neatsiejama mūsų dalis kasdienybėje. Galime pasigrožėti unikaliu dizainu, kūrybiniais sprendimais suteikiant miestui daugiau spalvų, kuriant jį išraiškingesnį ,patrauklesnį akiai. Inžineriniai sprendimai vis labiau padeda pritaikyti viešąsias erdves žmonėm su negalia.

 

Jau aštuoniarius metus kuriame, detalizuojame ir gaminame mažąją architektūrą. Nuolat bendraujame su Lietuvos ir užsienio architektais ir stengiamės įgyvendinti jų idėjas. Siūlome skirtingas medienos ir metalo variacijas. Labai paplitęs tarp modernių projektų Corten - rūdintas metalas mums nenaujiena.

 

Pjaustome CNC lazerinėmis staklėmis, lenkiame, valcuojame, viriname. Gaminius cinkuojame karštuoju būdu ir dažome milteliniais dažais.

 

Atsiuntus projektą mūsų specialistai įvertins ir pateiks sąmatą su geriausios kainos ir kokybės santykiu.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Miestų ir parkų įranga yra labai svarbi ne tik estetinėje prasme, bet ir saugumo bei funkcionalumo atžvilgiu. Šiame kontekste, miestų ir parkų įranga gali apimti daug įvairių elementų, tokių kaip sėdmaišiai, suoliukai, salytės, šviečiančios informacinės lentos, laiptai, žaidimo aikštelės, lauko sporto įrenginiai, vejos priežiūros įranga, šaligatviai, ir daug kitų. 


Svarbu, kad miestų ir parkų įranga būtų ne tik patvari, bet ir saugi bei prieinama visiems. Aplinkosaugos klausimai taip pat yra svarbūs, todėl daug dėmesio skiriama aplinkai draugiškoms medžiagoms bei technologijoms, kad būtų sumažintas neigiamas poveikis gamtai. 
Be to, šiuolaikinė miestų ir parkų įranga taip pat gali įtraukti technologinius sprendimus, tokius kaip saulės baterijos, bevielis internetas, saugumo kamerų sistemos, ar net patogus interneto ryšys viešose vietose. Šie sprendimai gali pagerinti vietos gyventojų poreikius ir prisidėti prie visuomenės gerovės.


Bendradarbiaujant su ekspertais, miestų administracijomis ir bendruomenėmis, gali būti sukurti unikalūs miestų ir parkų įrangos dizaino planai, atsižvelgiant į vietos poreikius, kultūrinės reikšmės ir aplinkosaugos standartus.


Geriausia miestų ir parkų įranga turėtų būti kokybiška, saugi, funkcionali ir ilgaamžė. Tai taip pat turėtų atitikti aplinkosaugos standartus ir integruotis į bendrą urbanistinį ir architektūrinį planavimą. Tai reiškia, kad įrangą reikėtų atrinkti ir projektuoti atsižvelgiant į vietos poreikius, socialinę įtrauktį, saugumą, prieinamumą ir estetiką.


Įvairių atraminių sėdynių, suoliukų ir kitos sėdėjimo įrangos derinys gali atitikti skirtingus poreikius, įskaitant atpažinamumo požymius, estetiką, ergonomiką ir medžiagas. Be to, įrangos, skirtos neįgaliesiems, turi būti suprojektuotos atsižvelgiant į jų poreikius, kad jie jaustųsi kuo patogiau viešose erdvėse.


Aplinkos apšvietimas yra svarbus aspektas, kurį reikia įvertinti projektuojant miestų ir parkų įrangą. Tai apima ne tik funkcionalų apšvietimą, kad būtų užtikrintas saugumas bei galimybė naudotis viešosiomis erdvėmis dieną ir naktį, bet ir estetinį apšvietimo dizainą, kuris sukuria malonų atmosferą bei akcentuoja šiuolaikinį miesto ar parko dizainą.


Žaidimo aikštelės ir lauko sporto įrenginiai taip pat yra svarbi miestų ir parkų įrangos dalis, kuri prisideda prie bendruomenės sveikatos ir gerovės skatinimo. Šie įrenginiai turėtų atitikti įvairių amžiaus grupių poreikius, būti saugūs, patvarūs bei džiuginantys naudotojus.


Vejos priežiūros įranga yra dar vienas svarbus aspektas miestų ir parkų planavime. Ši įranga turi užtikrinti vejos priežiūrą ir priežiūros darbų efektyvumą, taip pat ji turėtų būti ekologiška, kad būtų sumažintas neigiamas poveikis aplinkai.


Be miestų ir parkų įrangos fizinių elementų, reikia atkreipti dėmesį ir į virtualią įrangą, pavyzdžiui, išmaniuosius miesto sprendimus. Šis technologinis įrankis gali apimti išmaniuosius šviesų valdymo sprendimus, išmanius šiukšlių konteinerius, išmanius transporto valdymo sprendimus, bei įvairias kitas išmanias technologijas, kurios pagerintų miestų ir parkų gyventojų gyvenimo kokybę bei efektyvumą.


Įgyvendinant miestų ir parkų įrangos projektus, svarbu atsižvelgti į ilgalaikį darnų vystymąsi bei priimti tvarius sprendimus, kad būtų užtikrintas ilgalaikis efektyvumas bei aplinkosaugos užtikrinimas. Tai reiškia, kad būtina siekti sumažinti atliekų, energijos suvartojimo ir neigiamo poveikio gamtai. Tai galima pasiekti pasirenkant aplinkai draugiškas medžiagas ir technologijas, taip pat diegiant energijos taupymo ir atliekų perdirbimo sistemas.


Galų gale, miestų ir parkų įranga turi būti projektuojama ir įgyvendinama atsižvelgiant į miestų gyventojų, vietos bendruomenių ir urbanistinės aplinkos poreikius bei vertybes. Bendradarbiavimas su visais suinteresuotaisiais subjektais, nuo vietos valdžios institucijų iki gyventojų, yra svarbus, siekiant sukurti miestų ir parkų įrangą, kuri atitiktų visų poreikius bei prisidėtų prie aplinkos gelbėjimo bei gyventojų gerovės.

 

Partneriai

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis!