Mažoji architektūra, tai meno išraiška miesto erdvėse. Gyvendami miesto ritmu, nuolat skubėdami nesusimąstome, kaip miestai pasikeitė bėgant metams. Kiekvienas amžius, tobulėjant technologijoms turi savo unikalumą ir besikeičiantį dizainą. Tai atsispindi miesto architektūriniuose statiniuose, tiltuose, viadukuose, o taip pat ir smulkiose detalėse, kurios ir sukuria visumą ir užpildo visą miesto paveikslą.

 

Jau daugiau kaip aštuonerius metus kuriame, projektuojame ir gaminame mažąją miesto architektūrą. Suoliukai, dviračių stovai, šiukšliadėžės ir nestandartiniai gaminiai, atsižvelgiant į projekto specifikaciją ir medžiagiškumą. Be galo platus metalo konstrukcijos parinkimas: galima naudoti juodą plieną, pjautą CNC lazerinėmis staklėmis. Norint išlaikyti gaminio tvirtumą naudojamos pažangios metalo lenkimo staklės. Virinimas atliekamas TIG arba MIG būdu, atsižvelgiant į reikalavimus ir konstrukcijos sudėtingumą. Cinkavimas arba cinko gruntas, kad gaminys ilgus metus išliktų nepaveiktas korozijos. Dažymas milteliniais dažais pagal RAL spalvų paletę. Aliuminis, nerūdijantis plienas arba CORTEN rūdintas plienas galimas atsižvelgiant į projekto reikalavimus.

 

Medienos taip pat plati įvairovė, bet pagrinde naudojam jau metų patikrintą, karščiu paveiktą spykliuotį. Gerosios savybės tos, kad dingsta sakai, mediena tampa dešimčia kartų atsparesnė atmosferiniam poveikiui, nereikalingas papildomas apdirbimas, ar medienos apsauga. 

 

 

 

Mažoji architektūra. SUOLIUKAI

 

 

 

 

 SUOLIUKAI


 

Mažoji architektūra. Šiukšliadėžė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠIUKŠLIADĖŽĖS


 

Mažoji architektūra. Dviračių stovų kaina priklauso nuo metalo tipo: CORTEN, juodas, nerūdijantis plienas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DVIRAČIŲ STOVAI


 

Medžių apsaugos grotelės iš CORTEN rūdinto plieno. CNC lazerinis pjaustymas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDŽIŲ APSAUGOS


 

Metalinės gėlinės gali būti gaminamos pasirinktinai: CORTEN rūdintas arba nerūdijantis plienas

 

 

 

 

 

 

 

 

GĖLINĖS


 

Mažoji architektūra. Autobusų stotelių kaina priklauso nuo kvadratūros ir komplektacijos. CORTEN , nerūdijantis, aliuminis, juodas plienas.

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTOBUSŲ STOTELĖS


 

spausdinti